Weź za darmochę zawieszkę dla psa: )

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Nie jest to szczególnie przyjemny czas dla zwierząt, zarówno dzikich jak i domowych. Niektórzy z Was się z tego śmieją, inni wyszydzają i nie podchodzą poważnie do tematu – jednak my doskonale wiemy jak dramatycznie wzrasta liczba zaginionych zwierząt w okresie około-sylwestrowym. Mnóstwo z niż niestety ginie, czy to pod kołami samochodów, czy z innych powodów – warto poczytać jak zachowują się w tym czasie np. ptaki.
Coraz więcej miast dołącza do grupy tych, które podczas imprez miejskich nie strzelają, zamieniając fajerwerki na lasery.
My, szczerze mówiąc, wolelibyśmy, aby na miejskich imprezach przez tą chwilę strzelano, a za to wprowadzono zakaz używania fajerwerków w każdym innym momencie. Bo o ile na kilka minut huku można się przygotować, o tyle na strzelanie przez dwa tygodnie, byle gdzie, o każdej porze – już nie.

Zatem uważajcie na swoje zwierzęta. Sugerujemy, aby w tym czasie podwoić ilość zabezpieczeń stosowanych na spacerach – szelki+obroża+identyfikator/adresówka.

I właśnie w kwestii adresówki piszemy ten post.

Otóż, wraz ze Sklep Zoologiczny Terrier Reda postanowiliśmy rozdać Państwu najprostsze ale skuteczne adresówki, które bardzo prosimy abyście zaczepili do obroży Waszych psiaków. Napiszcie tam numer telefonu do Was, bo nie znacie dnia ni godziny, kiedy spłoszony petardą pies wyrwie się Wam i ucieknie. Dajcie mu możliwość szybkiego powrotu do domu.